Blog

Správně zvolená vůně podtrhne vaši jedinečnost a doplní váš styl

01. 02. 2022

Používáte jednu vůni již řadu let? Nebo nevíte, jaká vůně by mohla být pro vás ta pravá? Mnoho žen i mužů považují mít jednu vůni za nutnost a již nehledají…

Používáte jednu vůni již řadu let? Nebo nevíte, jaká vůně by mohla být pro vás ta pravá?

Mnoho žen i mužů považují mít jednu vůni za nutnost a již nehledají další možnosti, jak by svůj parfémový svět mohli obohatit. Mají dojem, že jim jedna vůně stačí. Troufnu si říct, že je to takové běžné české nastavení. Vzhledem k tomu, že u nás nemáme dlouholetou parfémovou historii a vůně se ani u nás nevyrábí, ale pouze dováží ze zahraničí, tak je to i pochopitelné.

Jinak jsou na tom Italky či Francouzsky nebo Angličanky, vzhledem k jejich parfémářské historii, která je více než stoletá. Tyto ženy vlastní mnohdy i více než 10 vůní. Odborníci nám doporučují vlastnit 2 – 6 vůní, tak abychom měly vytvořený parfémový šatník a vůně podtrhnula celkově naši osobnost i náš životní styl.

Obměna vůně a rozšíření o další parfém proto může znamenat rozkvět ve Vašem životě, a to nejen pro Vás, ale také pro Vaše okolí.

Na základě mého studia olfaktorické vědy a vonného světa, kterým se zabývám již řadu let, vám slibuji, že dobře zvolená vůně dokáže zázraky! Proto stojí za to, hledat ten svůj jeden jedinečný parfém pro vytvoření krásných okamžiků. Osobně Vám doporučuji vlastnit alespoň dva parfémy. Jeden univerzální na každý den a jeden vůní podpisu, která je jen a jen Vaše.


Na den je možné si najít vůní od kvalitního parfémového domu, jako je například výběr z kolekce Chanel, Dior, Guerlain, Givenchy, Sisley, aj., které naleznete v každé lepší parfumerii. Vyberte si z jejich kolekce vůní, která bude Vaší základní a bude nositelná kamkoliv a bude celkově univerzální. V každé lepší parfumerii Vám rádi poradí.

Poté zvolte vůní luxusnějšího charakteru, jako druhou takzvanou Nichovou vůni, která je velmi kvalitní a patří do skupiny určené pro nositele, kteří o parfémech alespoň trošku něco vědí, a především vyhledávají kvalitu. 

Kvalita a zpracování surovin v případě Niche vůní je unikátní, dokonalá a mnohem více náročná než u vůní běžného proudu. Na jejich výrobu se používají velmi kvalitní suroviny, ve velmi dobré koncentraci a výsledek je často dechberoucím zážitkem.

Ještě je zde jedna výhoda, kterou Nichové vůně poskytují a tou je doba, při které vám parfém vydrží na těle. Je výrazně delší než u běžných vůní a to 6 -12 hodin, u běžných parfémů to není ani polovina této doby. 

Když zvolíte vůni z kvalitních surovin bude Vám sloužit řadu let a bude Vaším nejkrásnějším podpisem. Okolí si Vás díky této vůní zapamatuje a získáte svůj vonný podpis. Takový, který je jedinečný a může s Vámi souznít i mnoho let. 

Nichové vůně v Praze nabízí třeba Ingredience store nebo Guerlain Boutique.

V případě Nichové vůně je potřeba opravdu vědět, po které značce sáhnout a která se k Vám hodí, protože jejich cena je vyšší.


V případě, že vás tento článek zaujal a měla byste zájem si nechat profesionálně poradit a konečně najít tu pravou vůni, která Vás podpoří a vyjádří Vaši esenci, doporučuji Vám se objednat na individuální parfémovou konzultaci, kde společně najdeme pro Vás ten jedinečný parfém. 

Během 90ti minutové konzultace se dozvíte jaký typ vůně je pro Vás nejvhodnější, jakou máte vonnou stopu a jaký druh vůně Vás nejlépe vystihuje a podtrhne Vaší osobnost.

Pokud budete mít zájem, mohu vám pomoci i při nákupu této vůně.

Objednejte si parfémovou konzultaci a nechte si vybrat svojí jedinečnou vůni podpisu pro sebe na míru!

Svět vůní je pro vás nyní otevřen! Těším se na setkání s Vámi.

Vaše Lili Jakobová

Profesionální olfaktorická poradkyně

Více se o mně dozvíte na https://www.lenkazelenohorska.cz/visage/

Objednat si konzultaci můžete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 5 =