Poukazy

Proměna vzhledu pro ženu - šatník, účes, líčení, vůně

Tato exkluzivní a nadstandardní péče je vhodná pro ženy, které touží po vylepšení či úplné změně jejich image. Jejich nový životní či pracovní styl vyžaduje nový pohled. Zároveň si chtějí zvýšit své sebevědomí krásným vzhledem, který bude plně odrážet jejich jedinečnost a přirozenou krásu. Vím dobře, jak ženy prožívají svůj vzhled a že je pro ně těžké se někdy vyrovnat s novými životními situacemi. Právě proto jsem tu pro své klientky. Společně se mnou a mým milým a profesionálním týmem, vaši ženu laskavě provedeme touto komplexní změnou její image. Postaráme se o její nový šatník, účes, líčení a vůni. Stojím si za tím, že vaše žena bude spokojená. Vy koupí tohoto poukazu vykouzlíte na její tváři úsměv, který je základním kamenem dokonalého vzhledu a já se královsky postarám o ten zbytek.

A co všechno obdarovanou dámu během celé proměny se mnou čeká?

 • Úvodní seznámení podle mého hesla Poznej se. Obleč se.
 • Najdeme styl, který vyjadřuje a podtrhuje osobnost ženy. Vysvětlím, jak vyzdvihnout nejlepší rysy a jak zamaskovat jakékoliv problémové partie.
 • Naučíme se nakupovat a kombinovat oblečení podle unikátní Kapsle 3-2-1.
 • Doprovod při společných nákupech mimo butik. V butiku je počet nákupů včetně mé asistence neomezený.
 • Během mých pravidelných nákupů v Itálii budu vybírat oblečení přímo pro ni, podle stylu, příležitosti nošení nebo módních trendů – přesně podle individuálních potřeb a požadavků.
 • Součástí programu je i on-line poradenství přes mobilní telefon. Jsem tu vždy, když si žena neví rady, jak zkombinovat oblečení nebo co si vůbec vzít na sebe, a protože perfektně znám její šatník, mám vždy správnou odpověď.

Kadeřnice a color specialistka se postará, po konzultaci se mnou, o její nový účes. Naučí ji, jak se starat o svůj účes i v domácím prostředí, aby dosáhla vzhledu po kterém touží.

Vizážistka a kosmetická poradkyně ji naučí krok po krok jak vytvořit přirozený make-up, který podpoří její krásu. Zároveň jí doporučí správnou kosmetiku, jak dekorativní tak pěstící. Vybere pro ni i vůni, která podtrhne její osobitou ženskou esenci.

Obdarovaná se díky zakoupení této komplexní služby stane mou VIP klientkou a získá navíc:

 • Skvěle hodnocený videokurz “Průvodce stylem a módou, aneb jak si vytvořit šatník, který budu milovat.“ v hodnotě 1.490,- Kč zcela zdarma. Přístup ke kurzu vám připojím k poukazu.
 • Po celou dobu budeme budovat tzv. Osobní kartu stylu, která je jedinečným pomocníkem k šatníku snů. Je to přehledný a detailní popis stylu ženy obsahující i fotografie různých kombinací oblečení a nového šatníku. Díky této kartě máme obě okamžitý přehled o tom, co šatník obsahuje a čím ho lze doplnit.
 • Zvýhodněné ceny na workshopy pořádané v Ateliéru stylu, které jsou tematicky zaměřené na oblékání, trendy, inspirace, líčení, péči o sebe, design, účesy a mnoho dalších.
 • Jako VIP klientka vždy dostává přednostní pozvání do mého butiku při uvádění nové sezóny a také v období začátku slev.
 • Při návštěvě Ateliéru stylu & butiku je samozřejmostí výborná italská káva nebo třeba sklenka prosecca.

Dárkový poukaz EXCLUSIVE obsahuje částku 7.000,- Kč na nákupy v unikátním butiku s italským oblečením, který je součástí mého Ateliéru. 

Cena za jednotlivé služby: stylistka – 7 500 Kč, vizážistka 3 000 Kč, kadeřnice 2400 Kč, kredit do butiku 7 000 Kč

19 900 Kč

Máte nějaké další dotazy k tomuto typu voucheru? Napište mi na: info@lenkazelenohorska.cz