Služby

Odborné parfémové poradenství 

Nevíte jaký parfém je pro vás ten pravý?

Již řadu let používáte stejnou vůni a máte pocit, že by bylo úžasné prožít změnu a používat parfém nový, který vám bude slušet a udělá radost?

Anebo jste parfémová milovnice a chcete mít v tomto směru lepší přehled?

Připravili jsem pro vás profesionální olfaktorické poradenství. Naše profesionální olfaktorická poradkyně vám vybere parfém na základě správně zvolené parfémové stopy. Ukáže vám vonné kombinace, které odpovídají vašemu typu a které podtrhnou vaší osobnost. Správně zvolený parfém bude souznit s vaším životním stylem, podtrhne vaší krásu a jedinečnost. Parfémy podléhají stejně náročným kritériím, jako oblečení v módě a jejich používání a trendy se během času mění. Ve světě je běžné, že každá žena či muž, používají několik druhů parfému k podtržení svojí osobností.

Parfémové poradenství je diagnostikované na základě luxusních nichových vůní pocházejících z celého světa. Jak z hlavního proudu vůní typu Chanel, Dior, tak z luxusních nichových značek, které jsou v současné době velmi žádané. Především z Francie, Itálie a Anglie. Lili je odborníkem v oblasti parfémů a profesionálem ve světě kosmetiky.

Výsledkem tohoto poradenství bude správně zvolená vůně pro všechny oblasti vašeho života.

1,5 – 2 hodiny
2 300 Kč