Služby

Poradenství péče o pleť a make-up 40+

Po 40. roku věku ženy nastane změna ve vzhledu a kvalitě pleti, která je způsobená hormony a různými životními změnami. Toto poradenství je určeno všem ženám, které se ocitly v tomto bodě a touží se o sebe lépe starat a neví jak na to!

Mnoho žen se v tomto věku zastaví a začne vnímat, že jejich pleť má jinou potřebu než měla dříve, že už obyčejný krém nestačí, protože prostě nefunguje. Pleť nevypadá jako dříve, ztrácí elasticitu, hydrataci a vypadá tak trošku unaveně či bez života. Přitom nechtějí investovat do invazivních metod, ale chtějí stárnout přirozeně a bezbolestně.

K tomu abyste dosáhli krásné pleti ve zralém věku je zapotřebí kvalitní, cílená a pokročilá péče, přímo na míru vašim potřebám, která pleť postupně vrátí do vitality. Dodá pleti výživu a energii do buněk. Pleť můžeme také podpořit vnitřně užíváním kvalitních vitamínů a suplementů.

Poradenství je zaměřeno na doporučení dekorativní a pěstící kosmetiky přesně pro potřebu vaší pleti a životního stylu. Zároveň vám doporučíme, jak podpořit krásný a zdravý vzhled pomocí výživy. 

Cílem je, abyste získala motivaci a návod, jak o sebe správně pečovat.  Vaše pleť bude pěstěná, bude působit svěžím dojmem, bude hydratovaná, prozářená a hlavně zdravá. Váš věk si začnete užívat.

Důležitou součástí je i make-up, který se musí přizpůsobit potřebám pleti. V současné době není trendem používat hodně make-upu, ale spíše dát důraz na zdravou a opečovávanou pleť. Make-up jen umocňuje celkový vzhled vašeho stavu kůže. Proto se zaměříme i na vhodné líčení a doporučení dekorativní kosmetiky.

Tato jedinečná služba, která je v krásném prostředí, potěší každou ženu ve zralém věku. Doporučujeme ji i jako dárek pro maminky.

2 hodiny
2 200 Kč