GRE_5684web

unikátní koncept.

INDIVINE.

fashion & styling

Naším záměrem je, aby jste poznala svůj styl a zažila nový způsob nakupování.

Většinu žen trápí stejné problémy:

„Nebaví mě chodit nakupovat oblečení. Nevím KAM mám jít nakupovat. Běhám z jednoho obchodu do druhého a nic stejně nekoupím. Nikdo mi neporadí. Neumím zkombinovat oblečení. Nevím, co mi sluší. Neznám svůj styl. Nemám sebevědomí.“

Můžete mi věřit, protože tohle mi říkají ženy i muži více jak 18 let. A tohle vám pomáhám řešit.

Po dobu své praxe jsem sama byla nespokojená s nabídkou oblečení v obchodech, s podmínkami při nákupu, s nekvalifikovanou obsluhou, malými kabinkami, hlučnou hudbou a kvalitou oblečení.

Tak jsem si řekla dost, na to se musí jinak!

Proto jsem na jaře v roce 2018 otevřela Ateliér stylu, jehož součástí byl privátní butik s italskou módou. Úspěch italského oblečení za dostupné ceny a služby, které si ženy oblíbily, mě dodaly odvahu a já se přestěhovala do nových, větších prostor. Od prosince roku 2022 vás ráda přivítám v novém „concept storu“ INDIVINE fashion & styling na adrese Havlíčkova 11, Praha 1. Krásný prostor, který je hoden stát se součástí vaší cesty k sebevědomí vás uchvátí svou atmosférou. Ateliér je nyní součásti INDIVINE. Ve vrchním patře máme prostory pro konzultace, líčení, workshopy a semináře nebo třeba pro firemní event pro dámy. V obchodě INDIVINE pak realizujeme naše představy a přání o vhodném oblečení. V INDIVINE vás nakupování budete bavit. Uvidíte, co vám sluší a naleznete svůj jedinečný styl.  A navždy spolu vymýtíme větu: „Nemám co na sebe.“!

Zažijete znovu radost z nakupování v našem INDIVINE, otevřeno máme od pondělí do pátku od 10.30 hodin do 18.30, o víkendech jsme k dispozici na privátní nákupy.

 

Sortiment. Do INDIVINE vybírám dámské oblečení osobně, přímo v Itálii, s citem pro české ženy. Obchod je koncipován jako multibrandový a obvykle u nás najdete 7 italských značek, které průběžně měníme. Reagujeme tak na aktuální design, střihy a materiály, které značky představují na jednotlivé sezóny. V INDIVINE je oblečení vždy originální a cenový mix je hodnocený jako dostupný. Velikosti jsou od 34 do 46.

Interiér. INDIVINE vymyslely a navrhly ženy tak, aby se v něm dobře cítily. Je vzdušný a prostorný. Zde získáte pocit, že jste se ocitly přímo v Itálii.  Velkou předností je zkoušecí „kabinka“ neboli náš budoár, kde vám bude při zkoušení pohodlně a bezpečně. Přijďte se přesvědčit samy.

Servis, je u nás jedinečný, a je naší velkou výhodou oproti běžným obchodům. Všechny ženy, které jsou v mém týmu, milují módu a jsou studované profesionálky. Předností našeho INDIVINE je, že vám pomůžeme s výběrem, kombinováním věcí a také se stylingem. Všechny naše stylistky mají talent, cit a můžete se na ně spolehnout. V INDIVINE vás nakupování budete bavit. Uvidíte, co vám sluší, co ladí s vaší osobností a naleznete svůj jedinečný styl.  A navždy spolu vymýtíme větu: „Nemám co na sebe.“!

Italská móda je součástí kulturního dědictví země a značka „made in Italy“ je stále synonymem kontrolované kvality, designu a inovací. Do INDIVINE vybírám oblečení, které se šije přímo v dílnách v Itálii. Zde se snoubí nadčasovost s aktuálními trendy a smyslem pro detail. Charakteristický je střídmý elegantní styl a kvalita zpracování. Zaručuji tak, že u mě objevíte kousky, které si zamilujete a zároveň potěší i vaše okolí.

Přijďte se obléct do INDIVINE a zažít jedinečné nákupy!

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 10.30 hodin do 18.30 hodin, o víkendech jsme k dispozici na privátní nákupy.

Ateliér stylu

K tomu, abyste opravdu svůj styl mohli poznat, je potřeba si věci zažít a osahat. Zhmotnit krásu. Proto je součástí konceptu INDIVINE také můj Ateliér stylu. Zde se pořádají osobní konzultace stylu (žen i mužů), kurzy líčení, semináře a workshopy nebo třeba firemní eventy pro dámy. Co se dozvíte v teorii nebo o svém osobním stylu, tak to si hned vyzkoušíte v obchodě INDIVINE.

Interiér Indivine je navržen tak, aby vám pomohl pochopit, co znamenají slova jako elegance, styl, vkus, chic, jedinečnost a krása. Uvidíte, jak lze využíváním překvapivých i známých kombinací materiálů, vzorů a detailů, tvořit harmonický celek. V něm se odráží to, co ženy a muže učím – nemít strach se oblékáním projevit.

Přijďte k nám poznat sami sebe a zažít svou krásu!

indivine