zelenohorska-lenka-intro-3

jedinečný koncept.

ateliér stylu & butik.

Naším záměrem je, aby každý poznal svůj styl a zažil nový způsob nakupování.

Většinu žen trápí stejné problémy:

„Nebaví mě chodit nakupovat oblečení. Nevím KAM mám jít nakupovat. Běhám z jednoho obchodu do druhého a nic stejně nekoupím. Nikdo mi neporadí. Neumím zkombinovat oblečení. Nevím, co mi sluší. Neznám svůj styl.“

Můžete mi věřit, protože tohle mi říkají ženy i muži více jak 16 let. A tohle vám pomáhám řešit.

Po dobu své praxe jsem sama byla nespokojená s nabídkou oblečení v obchodech, s podmínkami při nákupu, s nekvalifikovanou obsluhou, malými kabinkami, hlučnou hudbou a kvalitou oblečení.

Tak jsem si řekla dost, na to se musí jinak.

Proto jsem na jaře v roce 2018 otevřela Ateliér stylu & butik. Tento jedinečný koncept v České republice je řešením na vaše starosti spojené s nakupováním oblečení a nalezením vašeho stylu. Čas, který zde strávíte, pro vás bude příjemným zážitkem a zábavou. Prostředí Ateliéru je inspirující, krásné a budete se zde cítit hýčkané. Nemusíte nikde běhat, oblečení vám vyberu a ihned jej zkombinujeme. Se mnou vás nakupování budete bavit. Uvidíte, co vám sluší a naleznete svůj jedinečný styl.  A navždy spolu vymýtíme větu:„Nemám co na sebe.“!

Jsem zde jako kamarádka, kterou jste u výběru oblečení vždy chtěla mít. Jsem vaše módní poradkyně.

Butik

V mém butiku zažijete jiný rozměr nakupování. Zábavu, relaxaci, výběr, kvalitu, spokojenost a radost. Můj přístup a zkušenosti vám umožní si vybrat a nakoupit kvalitní a slušivé oblečení. A to vše v nádherném prostředí Ateliéru stylu. Tento koncept je u nás zcela ojedinělý.

Jako osobní stylistka mám mnoholeté zkušenosti s požadavky žen na výběr oblečení, a tak vím, že nabídka na českém trhnu je stále nedostatečná a nekvalitní. Proto jsem se rozhodla, vybírat oblečení pro české ženy v kolébce módy, v Itálii. Na Italech miluji jejich jedinečný vytříbený vkus a cit pro design. Vybírám z italských značek pouze ty, které českým ženám sluší a vyhovují našim postavám. Proto u mě najdete široký výběr módních stylů, a i velikostí, od velikosti 34 až po velikost 44.

Italská móda je součástí kulturního dědictví země a značka „made in Italy“ je stále synonymem kontrolované kvality, designu a inovací. Do mého butiku vybírám oblečení, které se šije přímo v dílnách v Itálii. Zde se snoubí nadčasovost s aktuálními trendy a smyslem pro detail. Charakteristický je střídmý elegantní styl a kvalita zpracování. Zaručuji tak, že u mě objevíte kousky, které si zamilujete a zároveň potěší i vaše okolí.

Přijďte se ke mně obléct a zažít jedinečné nákupy!

Na základě telefonické objednávky se vám mohu osobně věnovat téměř kdykoliv. Ráda Vás poznám a představím Vám butik u šálku italské kávy. 

Budete se ráda vracet a třeba i zažívat nákupy u skleničky sektu spolu se svými kamarádkami.

Ateliér stylu

K tomu, abyste opravdu svůj styl mohli poznat, je potřeba si věci zažít a osahat. Zhmotnit krásu. Proto přicházíme s jedinečným konceptem, zážitkovým Ateliérem stylu & butikem.

Interiér Ateliéru je navržen tak, aby vám pomohl pochopit, co znamenají slova jako elegance, styl, vkus, chic, jedinečnost a krása. Uvidíte, jak lze využíváním překvapivých i známých kombinací materiálů, vzorů a detailů, tvořit harmonický celek. V něm se odráží to, co ženy a muže učím – nemít strach se oblékáním projevit.

Prostory Ateliéru mi poskytují jedinečné zázemí k pořádání kurzů a workshopů o módě a stylu.

Do konceptu patří i butik, kde si můžete v soukromí nebo s přáteli oblečení koupit. Oblečení, které si zde vyzkoušíte, ihned může změnit váš pohled na sebe sama!

Přijďte k nám poznat sami sebe a zažít svou krásu!