zelenohorska-lenka-intro-3

jedinečný koncept.

ateliér stylu / INDIVINE.

Naším záměrem je, aby každý poznal svůj styl a zažil nový způsob nakupování.

Většinu žen trápí stejné problémy:

„Nebaví mě chodit nakupovat oblečení. Nevím KAM mám jít nakupovat. Běhám z jednoho obchodu do druhého a nic stejně nekoupím. Nikdo mi neporadí. Neumím zkombinovat oblečení. Nevím, co mi sluší. Neznám svůj styl.“

Můžete mi věřit, protože tohle mi říkají ženy i muži více jak 18 let. A tohle vám pomáhám řešit.

Po dobu své praxe jsem sama byla nespokojená s nabídkou oblečení v obchodech, s podmínkami při nákupu, s nekvalifikovanou obsluhou, malými kabinkami, hlučnou hudbou a kvalitou oblečení.

Tak jsem si řekla dost, na to se musí jinak!

Proto jsem na jaře v roce 2018 otevřela Ateliér stylu, jehož součástí byl butik s italskou módou. Úspěch italského oblečení za dostupné ceny a služby, které si ženy oblíbily, mě dodaly odvahu a já se přestěhovala do nových, větších prostor. Od prosince roku 2022 vás ráda přivítám na adrese Havlíčkova 11, Praha 1. Ateliér je nyní součásti INDIVINE. Ve vrchním patře máme prostory pro konzultace, líčení, workshopy a semináře nebo třeba pro firemní event pro dámy. V obchodě INDIVINE pak realizujeme naše představy a přání o vhodném oblečení. V INDIVINE vás nakupování budete bavit. Uvidíte, co vám sluší a naleznete svůj jedinečný styl.  A navždy spolu vymýtíme větu: „Nemám co na sebe.“!

Zažijete znovu radost z nakupování!

INDIVINE

Do INDIVINE vybírám dámské oblečení osobně, přímo v Itálii, s citem pro české ženy. Obchod je koncipován jako multibrandový a obvykle u nás najdete 7 italských značek, které průběžně měníme. Reagujeme tak na aktuální design, střihy a materiály, které značky představují na jednotlivé sezóny. V INDIVINE je oblečení vždy originální a cenový mix je hodnocený jako dostupný. Velikosti jsou od 34 do 46.

Interiér INDIVINE vymyslely a navrhly ženy tak, aby se v něm dobře cítily. Je vzdušný a prostorný. Máte pocit, že jste se ocitly přímo v Itálii.  Velkou předností je zkoušecí „kabinka“ neboli náš budoár, kde vám bude při zkoušení pohodlně a bezpečně. Přijďte se přesvědčit samy.

Všechny moje kolegyně jsou ženy, které milují módu. Naší předostí je, že vám pomohou s výběrem, kombinováním věcí a také se stylingem. Všechny mají talent, cit a můžete se na ně spolehnout. V INDIVINE vás nakupování budete bavit. Uvidíte, co vám sluší a naleznete svůj jedinečný styl.  A navždy spolu vymýtíme větu: „Nemám co na sebe.“!

Italská móda je součástí kulturního dědictví země a značka „made in Italy“ je stále synonymem kontrolované kvality, designu a inovací. Do INDIVINE vybírám oblečení, které se šije přímo v dílnách v Itálii. Zde se snoubí nadčasovost s aktuálními trendy a smyslem pro detail. Charakteristický je střídmý elegantní styl a kvalita zpracování. Zaručuji tak, že u mě objevíte kousky, které si zamilujete a zároveň potěší i vaše okolí.

Přijďte se obléct do INDIVINE a zažít jedinečné nákupy!

 

Ateliér stylu

K tomu, abyste opravdu svůj styl mohli poznat, je potřeba si věci zažít a osahat. Zhmotnit krásu. Proto je součástí konceptu INDIVINE také Ateliér stylu. Zde se pořádají osobní konzultace stylu (žen i mužů), kurzy líčení, semináře a workshopy nebo třeba firemní eventy pro dámy. Co se dozvíte v teorii nebo o svém osobním stylu, tak to si hned vyzkoušíte v obchodě INDIVINE.

Interiér Indivine je navržen tak, aby vám pomohl pochopit, co znamenají slova jako elegance, styl, vkus, chic, jedinečnost a krása. Uvidíte, jak lze využíváním překvapivých i známých kombinací materiálů, vzorů a detailů, tvořit harmonický celek. V něm se odráží to, co ženy a muže učím – nemít strach se oblékáním projevit.

Přijďte k nám poznat sami sebe a zažít svou krásu!