zelenohorska-lenka-intro-3

poznej se.
obleč se.

Průvodkyně na cestě k vaší přirozenosti a kráse.

Svým celkovým vzhledem v lidech vyvoláváme předsudky a očekávání o tom, kdo jsme. Co byste dali za to, když byste věděli, jak svým postojem, oblečením, účesem a nalíčením vyjádřit svou přirozenost a krásu? Vnímá vás okolí stejně, jako vy vnímáte sami sebe? Pomohu vám odpovědět na tyto otázky a společně vytvoříme harmonický obraz vás samých, který vám přinese radost, spokojenost a jistotu.

Kdo jsem a jak pracuji

V oblasti osobního stylingu a tvorbě image pracuji od roku 2002. Vystudovala jsem uměleckou školu obor design a následně vysokou školu se zaměřením na vzdělávání dospělých. Móda a práce s lidmi byla a je mojí vášní. Pocházím z umělecké rodiny. Moje prababička byla pražská modistka v období první republiky, kterou v jejím salonu navštěvovala řada osobností tehdejší doby. Prostředí mě ovlivnilo a k módě mě to přirozeně vedlo. Jako jedna z prvních v Česku jsem se tomuto oboru začala věnovat profesionálně a od samého začátku jsem si celý proces tvořila sama. Vytvořila jsem autorskou typologii stylu, unikátní Kapsli 3-2-1, návod, jak si vytvořit šatník snů a další potřebné nástroje k poznání svého stylu. V roce 2018 jsem vybudovala Ateliér stylu a krásy, jehož součástí byl butik s italskou módou. Úspěch italského oblečení za dostupné ceny a služby, které si ženy oblíbily, mě dodaly odvahu a já se přestěhovala do nových, větších prostor. V roce 2022 jsem otevřela nový obchod INDIVINE . Místo, kde si módu užijete. Kde můžete zpomalit, uvolnit se a začít si hrát a kombinovat. A najít to, co ladí s vaší osobností.

Jsem umělkyní, tvořící podle kréda „poznej se, obleč se“. Nepředkládám řešení ve stylu oblékejte se podle časopisů nebo módních trendů nebo čím dražší tím budete krásnější. Mám jedinečnou schopnost nahlédnout pod masky a role lidí, dostat se k jádru člověka a odstranit bariéry, které ho oddělují od jeho přirozeného autentického já. Jsem průvodkyní na cestě k objevení a vyjádření vašeho pravdivého obrazu. Neměním člověka na někoho, kým chce být – ale ukazuji člověku, kdo skutečně je. Jsem vaše osobní stylistka.

Vytvořím váš osobitý styl a příjemný vzhled. Pomůžu vám vybudovat slušivý a funkční šatník. Se stále rostoucím zájmem lidí o profesionální image, jsem pro vás připravila ucelený soubor informací, který vám dá pevný základ k vytvoření profesionálního vzhledu. Nenechte tuto oblast náhodě a vytvořte si svůj osobitý styl, kterým jasně budete dávat najevo kdo jste! Jsem vaše image konzultantka.

V obchodech vás nenaučí vybírat a kombinovat oblečení. To vás naučím já. Stejně jako v potravinách vás nenaučí vařit oběd, jen vám prodají ingredience.