Proč mít svoji osobní stylistku

Abych vás zbavila vašich případných obav, ukáži vám, jak spolupráce se mnou vypadá.

Nebudu vás měnit, ale společně najdeme opravdový obraz vás samých. Ať jste žena nebo muž. Vím, že každý očekává něco jiného. Ženy se obvykle chtějí něco přiučit a být krásné. Muži dávají přednost tomu, když vyřeším jejich potřebu vypadat dobře a oblečení s nimi nakoupím. Tak jako tak, udělám váš život jednodušší.

Poznej se. Obleč se.

1

První setkání může probíhat v mém ateliéru nebo u vás doma. Domluvíme se, jak bude cesta k objevení vaší přirozenosti a krásy probíhat. Můžeme spolu strávit několik hodin, nebo se společně vídat v průběhu celého roku.

lenka-zelenohorska-05-zena-kava
2

Ukázka vašeho šatníku je výborným začátkem. Odhalí mi, jak se vidíte a vnímáte. Při konzultaci se mnou nalezneme styl, který vyjadřuje vaši osobnost. Naučíte se, které střihy, barvy, a látky lichotí vašemu tělu. Dozvíte se, jak povznést vaše nejlepší rysy a jak zamaskujete jakékoliv problémové partie.

 

lenka-zelenohorska-01-konzultace-zena
3

 

Naučím vás kombinovat a tvořit si šatník, který vám bude slušet, bude variabilní a funkční. Podívám se na váš šatník novýma očima a oblečení vytřídíme. Vy pak uvidíte, co vám opravdu sluší, které detaily určují váš styl a jaké jsou vaše preference. Uvidíte, že i vy jste v šatníku měli oblečení, které je dobré.

4

Zažijete zábavu a radost z nakupování. Vyberu obchody, které vám budou stylově vyhovovat.  Naučím vás, jak si oblečení vybírat, jak se orientovat v záplavě možností a jak oblečení zkoušet. Dodávám vám sebedůvěru ve vlastní intuici a cit.

lenka-zelenohorska-15-zena-vyber-obleceni
5

Pohled do zrcadla často bývá pro ženy stresující. Se mnou se na sebe podíváte novým pohledem. Ukáži vám, jak oblečením můžete harmonizovat vaše proporce a vytvářet dojem ideálních tvarů. Sladíme vaše oblečení s vámi. Poznáte tajemství Kapsle 3-2-1.

lenka-zelenohorska-16-zena-zkouseni-obleceni
6

 

Pomohu vám ujasnit si svůj styl a najít oblečení, ve kterém se budete cítit přirozeně a krásně. Nebudete již utrácet peníze za oblečení, které se k vám nehodí! Nebudu vás měnit, ale společně nalezneme opravdový obraz vás samých. Obraz, který je jako krásné umělecké dílo a který si zamilujete.

lenka-zelenohorska-17-zena-nakup