Dárkové poukazy

 

Abych Vám ulehčila rozhodování, tak jsem pro Vás sestavila čtyři balíčky z mých služeb, které mají moje klientky nejraději.

Vybírejte a pokud si nebudete vědět rady, tak mi zavolejte. Společně to vymyslíme.

Všechny poukazy jsou i v elektronické podobě k odeslání ihned.

Kredit na nákupy v INDIVINE

Ten pravý dárek pro každou ženu, která se chce hezky obléknout, ale neví kde.  Dopřejte své drahé polovičce prožít jedinečné nakupování v krásném prostředí s osobní stylistkou! Darujte jí kredit do mého obchodu INDIVINE.  Poukaz nad 5 000 Kč obsahuje navíc konzultaci ZDARMA

Image konzultace stylu s osobní stylistkou

Slýcháte často nešťastné povzdechy “nemám co na sebe”? Koupí tohoto poukazu splníte Vaší milované ženě, přítelkyni nebo mamince jedno z největších ženských přání, vědět co jí opravdu sluší. Při dvouhodinové základní konzultaci stylu každá žena zjistí, že najít svůj styl bylo lehčí, než se zdálo. Jako bonus jí pak můžete nabít kredit na nákup v mém obchodě INDIVINE – dárkový poukaz RED.

Kompletní tvorba stylu a budování šatníku

Můj nejprodávanější poukaz.  Zakoupením tohoto poukazu darujete své ženě zážitkovou cestu k dokonalému vzhledu a šatníků snů. Koupíte pro ni pět pohodových hodin, kdy budeme spolu nejen v Ateliéru stylu probírat teorii, ale i před jejím osobním šatníkem doma. Na závěr v mém obchodě INDIVINE vyzkoušíme, nakombinujeme a vybereme ty nejlepší kousky. Nechte svoji ženu rozmazlovat.  Navíc můžete dokoupit kredit na nákup  – dárkový poukaz RED. Zde záleží na vaší štědrosti.

Neváhejte, tohle je dárek, který má pro ženu nevyčíslitelnou hodnotu.

Osobní kurz líčení s vizážistkou

Pro každou ženu, které chce podpořit svůj vzhled slušivým, přirozeným make-upem a dokonalou péčí o svoji pleť. Na základě našich doporučení a odborných rad získáte zkušenosti a bude vědět co udělat pro to, abyste vypadala krásně, zdravě a pěstěně. Investice do vás samotných a do vaší krásy, vám přinese obrovskou radost a sebevědomí!