Dárkové poukazy

Abych Vám ulehčila rozhodování, tak jsem pro Vás sestavila čtyři balíčky z mých služeb, které mají moje klientky nejraději.

Vybírejte a pokud si nebudete vědět rady, tak mi zavolejte. Společně to vymyslíme.

Všechny poukazy jsou i v elektronické podobě k odeslání ihned.

Zážitkové nákupy v butiku s italskou módou

Ten pravý dárek pro každou ženu, která se chce hezky obléknout, ale neví kde.  Dopřejte své drahé polovičce prožít jedinečné nakupování v krásném prostředí s osobní stylistkou! Darujte jí kredit do butiku s italskou módou a nechte starosti s výběrem na mě. Zde najdete nejoblíbenější poukaz RED plus.

Image konzultace stylu s osobní stylistkou

Slýcháte často nešťastné povzdechy “nemám co na sebe”? Koupí tohoto poukazu splníte Vaší milované ženě, přítelkyni nebo mamince jedno z největších ženských přání, vědět co mi opravdu sluší. Při dvouapůlhodinové základní konzultaci stylu každá žena zjistí, že najít svůj styl bylo lehčí, než se zdálo. Jako bonus pak můžete navíc nabít kredit na nákup v mém butiku, který je součástí Ateliéru.

Kompletní tvorba stylu a budování šatníku

Můj nejprodávanější poukaz.  Zakoupením tohoto poukazu darujete své ženě zážitkovou cestu k dokonalému vzhledu a šatníků snů. Koupíte pro ni pět pohodových hodin, kdy budeme spolu nejen v Ateliéru, ale i před jejím osobním šatníkem doma a také na nákupech. Navíc můžete dokoupit kredit do mého butiku. Neváhejte, tohle je dárek, který má nevyčíslitelnou hodnotu.

Roční VIP servis

Tato exkluzivní a nadstandardní péče je vhodná pro dámy, jejichž životní a pracovní styl je náročný a vzhled je jejich důležitou součástí. Okolím jsou hodně vnímány a každý jejich outfit a krok je měřený stovkami pohledů. Vím dobře, jak je těžké nést toto břímě, a proto jsem tu pro své VIP klientky v podstatě 24/7. Stojím za každým knoflíčkem a detailem, který na těchto dokonalých ženách můžeme vidět. Vy koupí tohoto poukazu vykouzlíte úsměv, který je základním kamenem dokonalého vzhledu a já se královsky postarám o ten zbytek.