Vytvořím váš harmonický vzhled. To je soulad mezi tím, co vám sluší, co sluší vašemu tělu, co vystihuje vaši povahu, co na vás vynikne, v jakém oblečení se cítíte svá a přirozená. Umožním vám spatřit vaši krásu, která čeká na své objevení. Ukáže se, až když ji přestanete hledat venku, ale začnete ji vnímat uvnitř sebe. Procesem objevování vás provedu krok za krokem v těchto službách:Image konzultace

Komplexní soukromá konzultace individuálního stylu. Dozvíte se, jaké barvy, styl oblékání a střihy, materiály a doplňky sluší vaší postavě a vaší osobnosti. Odnesete si svou Knihu krásy. Vhodné pro každou ženu, která stále hledá svůj styl.

Více


Tvorba stylu. Budování šatníku. Společné nákupy

Setkání, při kterém zažijete a poznáte svůj jedinečný styl oblékání. Společně projdeme nejdříve váš šatník a přetvoříme jej, a následně se spolu vydáme na nákupy, jaké jste ještě nezažila.

Více


Společné nákupy

Budu vás doprovázet a vytvořím vám slušivý, variabilní a kombinovatelný šatník. Najdeme ten správný obchod, kde si konečně vyberete, a ušetříte čas i peníze. Poznáte, že nákupy jsou zábavné a příjemné.

Více