Reference

Proměny & názory

Linda

Tesco Stores ČR, a.s.

Ty chodíš tak pěkně stylově oblečená…“ To je věta, kterou jsem začala slýchat od mého okolí poté, co mi Lenka udělala vítr v šatníku a ukázala mi, co mi sedí, co rezonuje s mou energií, co je můj styl. Lenka má neobyčejný cit a odhad a tím se stávají lidé a věci kolem ní krásnější. Je to můj anděl stylu!

Ivana

Mercedes - Benz Financial Services ČR

Na začátku našeho setkání jsem se trošku styděla, byla jsem nervózní nebo chvílema přehnaně sebevědomá. Po určité době jsem se díky Lence uvolnila a měla pocit, ze si povídám se svoji kamarádkou a pod jejím vedením se rozzářila. Dřív jsem si nebyla jistá, jestli mám nějaký styl – tuto otázku jsem si asi nikdy nepoložila, ale držela jsem se spíše konzervativních kusů oblečení, abych moc nevybočovala z „řady“. Ne že bych teď našla zalíbení v extravagantních věcech :-), ale s Lenkou jsem si vyzkoušela tolik zajímavých kombinací a střihů, ve kterých se cítím skvěle, že nakupování je teď pro mě veselým dobrodružstvím. Moc děkuji za ten zážitek.

Věra

Lenko, musím ti moc poděkovat za kurz. Šla jsem na něj se smíšenými pocity a chvilku jsem před butikem váhala, jestli mám jít dovnitř. Rozhodla jsem se jít a vůbec nelituji a děkuji mému manželovi, že mi koupil tak úžasný dárek. Byla jsi naprosto skvělá, kurz i prostředí se mi strašně líbilo.
Doma jsem udělala úklid v šatníku a obohatila jsem kontejner na oblečení 🙂
Byla bych ráda, kdybych mohla ještě na tento kurz navázat. Ráda bych využila, jít s tebou na nákupy.
Věra