Make up a péče o pleť

Milé ženy, podpořte svůj vzhled slušivým a přirozeným make-upem, dokonalou péčí o vaši pleť a výběrem vhodného parfému přímo pro vaši osobnost. Profesionální vizážistka, která je součástí mého týmu, vás zahrne svojí péčí.  Záleží na vás, jestli si tento čas užijete sama nebo ve společnosti vašich přítelkyň. Používáme kvalitní dekorativní i pěstící kosmetiku.

Na základě našich doporučení a odborných rad získáte zkušenosti a bude vědět co udělat pro to, abyste vypadala krásně, zdravě a pěstěně. Investice do vás samotných a do vaší krásy, vám přinese obrovskou radost a sebevědomí!Osobní kurz líčení – základní

Zaměřený na denní líčení, výběr správného typu a odstínu make-upu, který souzní s vaší pletí. Výběr a správná aplikace dekorativní kosmetiky, krok za krokem. Vhodné pro úplné začátečníky.

Více


Osobní kurz líčení – pokročilý

DOPORUČUJEME!   Pro všechny ženy, které se líčí a chtějí zdokonalit své dovednosti a naučit se pokročilejší techniky. A nejen to! Chcete se líčením bavit, vytvořit si kreativní look, který byste nikdy nezkusila? Chcete se stát třeba Femme Fatale, abyste si podmanila muže?  A nebo být prostě jen dokonalá. To záleží pouze na vás a vaší představě.

Více


Skupinový kurz líčení – max. 5 žen

Tento kurz je určený pro samotné ženy, které si chtějí užít aktivní čas ve společnosti ostatních žen nebo pro kamarádky, které chtějí mít společný zážitek. Kromě toho, že se hodně naučíte, tak uvidíte na ostatních ženách proměnu přímo na místě. Zaměříme se na základní techniky denního líčení a na výběr správné dekorativní kosmetiky, vše krok po kroku.

Více


Poradenství péče o pleť a make-up 40+

VYTVOŘENÝ NA MÍRU PODLE POTŘEB NAŠICH KLIENTEK!
Velice často se na nás obrací ženy v tomto věku s dotazy, že neví, co přesně mají se svou pletí dělat a jak o ni pečovat. Chtějí, aby pleť vypadala nadále svěží, pěstěná, zdravá a plná vitality. Podle potřeb vaší pleti pro vás vytvoříme návod, jaké produkty používat a co udělat pro to, aby se stav vaší pleti zlepšil v krátkém čase.

Více


Odborné parfémové poradenství

Individuální výběr parfémů pro vaši osobnost.

Správným výběrem parfému podtrhnete svojí sebedůvěru a ženskost! Již řadu let používáte stejnou vůni a máte pocit, že nastal čas na změnu?

Máme pro vás řešení!

Více