Kurzy

Pro koho jsou mé kurzy?

Pro všechny ženy, které se chtějí hezky oblékat a neví jak na to. V prostorách jedinečného obchodu Indivine vám inspirativní a praktickou formou budu postupně odhalovat všechna tajemství stylu a krásy. Setkávání jsou koncipována tak, aby jednotlivé kurzy na sebe navazovaly a vše jste si mohla postupně osvojit. Získáte dovednosti, které jsou pro každou ženu nezbytné, a které nám maminky nepředaly. Díky našim setkáním se osvobodíte od strachu z chyb, selhání, a nepřijetí ostatních. Oblékání vám opět bude přinášet radost.

Poznejte se. Oblečte se.Workshop – Poznej se. Obleč se / Návod jak si vytvořit šatník svých snů

Skončete s ranním trápením a stresem před vaší skříní. Investujte do sebe a získejte důležitou dovednost – umět tvořit vlastní styl. V praktickém workshopu se dozvíte, jak se díky oblečení poznat a oblékat se s nápadem a chic. Těšíme se vás v butiku Indivine, který je vytvořen stylistkou.

Více


Videokurz – Průvodce stylem a módou úspěšné ženy

Moje služby jsou převážně založeny na osobním setkání. Avšak digitální svět si žádá, abychom spolu byly v kontaktu i tímto novým způsobem a já jsem v možnosti vytvořit videokurz nalezla obrovský potenciál, jak vám být ještě blíž.

Více


Kreativní workshop – Vytvoř si svůj styl a poznej se, obleč se.

Navazující setkání na workshop „Poznej se. Obleč se“, při kterém si definujete vlastní jedinečný styl v oblékání a vzhledu. Probudíme vaši kreativitu a cit pro sebe! Výsledkem bude váš osobní „Manuál stylu“, který vám pomůže si svůj styl tříbit a rozvíjet. Přijďte se lépe poznat a lépe se obléct!

Více