Kurzy

Pro koho jsou mé kurzy?

Pro všechny ženy, které se chtějí hezky oblékat a neví jak na to. Abych vám mohla předat své umění a dovednosti, vytvořila jsem jedinečný Ateliér stylu a krásy, kde vás vše naučím. Setkávání jsou koncipována tak, aby jednotlivé kurzy na sebe navazovaly a vše jste si mohla postupně osvojit. Formou zábavy budeme společně odhalovat tajemství stylu. Získáte dovednosti, které jsou pro každou ženu nezbytné, a které nám maminky nepředaly. Tím nejdůležitějším, co pro vás společné setkání bude znamenat, je obnovit stav vnitřní svobody projevu v oblékání. Získáte možnost osvobodit se od strachu z chyb, selhání, a nepřijetí ostatních. Dodám vám odvahu hledat svou vlastní jedinečnou cestu v oblékání. Poznejte se. Oblečte se.Průvodce stylem a módou. Návod jak si vytvořit šatník snů

Konec rannímu trápení a stresům před vaší skříní. Pryč s větou: Já nemám co na sebe! Investujte do sebe a získejte důležitou dovednost – umění tvorby vlastního stylu. Dostanete osobního průvodce na cestu k plnějšímu životu se štíhlejším šatníkem.

Více


Workshop: Poznej se. Obleč se.

Navazující setkání na seminář Vytvořte si svůj šatník snů. Formou zážitkového tvoření si osvojíte a definujete vlastní jedinečný styl a projev v oblékání a vzhledu. Probudíme vaši kreativitu a cit pro sebe! Vytvoříte si svou osobní Knihu krásy, která vám pomůže si svůj styl tříbit a rozvíjet. Už konec mluvení o tom, jak být krásná! Krásu je třeba zažít, vnímat a osahat si ji!

Více


Kurz líčení

Podpořte svůj vzhled slušivým a přirozeným make-upem. Naše profesionální vizážistka, vás naučí krok za krokem, jak si sama vytvoříte dokonalý make-up. Záleží na Vás, jestli si užijete tento čas sama či ve společnosti vašich přítelkyň. Náš ateliér vám poskytne skvělé zázemí pro zdokonalení vaší krásy.

Více