Kurzy

Pro koho jsou mé kurzy?

Pro všechny ženy, které se chtějí hezky oblékat a neví jak na to. V prostorách jedinečného Ateliéru vám inspirativní a praktickou formou budu postupně odhalovat všechna tajemství stylu a krásy. Setkávání jsou koncipována tak, aby jednotlivé kurzy na sebe navazovaly a vše jste si mohla postupně osvojit. Získáte dovednosti, které jsou pro každou ženu nezbytné, a které nám maminky nepředaly. Díky našim setkáním se osvobodíte od strachu z chyb, selhání, a nepřijetí ostatních. Oblékání vám opět bude přinášet radost.

Poznejte se. Oblečte se.Průvodce stylem a módou. Návod jak si vytvořit šatník svých snů

Konec rannímu trápení a stresům před vaší skříní. Pryč s větou: Já nemám co na sebe! Investujte do sebe a získejte důležitou dovednost – umění tvorby vlastního stylu. Váš osobní průvodce na cestu k plnějšímu životu se štíhlejším šatníkem. Základní kurz.

Více


Workshop: Poznej se. Obleč se.

Navazující setkání na seminář „Průvodce stylem a módou. Návod jak si vytvořit šatník sných snů“, ve kterém si definujete vlastní jedinečný styl v oblékání a vzhledu. Probudíme vaši kreativitu a cit pro sebe! Výsledkem bude vaše osobní Kniha stylu, která vám pomůže si svůj styl tříbit a rozvíjet. Přijdte se lépe poznat a lépe se obléct!

Více


Kurz líčení

Podpořte svůj vzhled slušivým a přirozeným make-upem. Má profesionální vizážistka, vás naučí krok za krokem, jak si sama vytvořit dokonalý make-up. Záleží na Vás, jestli si užijete tento čas sama či ve společnosti vašich přítelkyň. Používáme kvalitní dekorativní i pěstící bio kosmetiku.

Více