Blog

Stačí jen malé množství oděvů k vytvoření ideálního šatníku. Jak kombinovat oblečení podle unikátního modelu Kapsle 3-2-1?

V minulém díle jsem vám dala návod, jak se podívat do svého šatníku, abyste mohli rozpoznat základní obrysy svého osobního stylu. Pokud jste tak udělali, zbyly vám v šatníku ty kousky, které jsou pro vás oblíbené a slušivé. Možná jste zjistili, že některé oblečení je již obnošené, a je potřeba jej obměnit a některé není s čím zkombinovat. Dalším krokem, který vás povede k šatníku, který budete milovat, je mít šatník kombinovatelný, tak aby byl maximálně využitelný a efektivní.

05. 09. 2019
Více

Chcete přijít za mnou do ateliéru nebo jít nakoupit do butiku, ale máte obavy? Poslechněte si rozhovor se mnou.

Víte, dámy, co jsem už několikrát slyšela? Že když za mnou chcete poprvé přijít do Ateliéru a nebo si poprvé nakoupit do butiku, tak se trochu bojíte. Rozumím tomu!

25. 07. 2019

Tipy a inspirace v oblékání do práce v horkém létě

V létě jsou obchody plné barevných šatů, šortek, topů a žabek. Jenže to, co se hodí na pláž či procházku, nemusí být to pravé do zaměstnání. Pravidla oblékání se nyní rozvolňují, a lidé často tápou s vhodným výběrem. Hlavně v horkém období můžete snadno „ujet“. A proto jsem pro vás připravila pár tipů a inspirací, jak se obléknout do práce v letním období.

17. 07. 2019

Prozrazuji tajemství stylistek aneb naučte se nakupovat a najít si svůj styl

Většinu žen a mužů trápí stejný problém, nebaví je nakupování. Můžete mi věřit, protože tohle mi říkají lidé více jak 17 let. Je to i váš případ? Tak vám nyní prozradím mé tajemství úspěšného nakupování, které jsem získala za roky své praxe. V jednotlivých dílech vám postupně odkryji celý proces nakupování oblečení a také, jak objevíte svůj styl. Je to jednoduché, když víte jak na to!

17. 07. 2019

Jak se obléknout na svátky nebo večírek? A co třeba dostat měkkouše pod stromeček?

Sváteční vánoční dny. Několik dní v roce, kdy máme možnost se zastavit a užít si naší rodiny a přátel. Oslava blízkosti a vztahů. Aspoň tak to vnímám já. Většinou zdobíme naše obydlí a někdo i svoji kancelář. Tak proč tak málo zdobíme sebe? Dejme si péči s tím, jak se oblékneme na tuto oslavu.

10. 12. 2018

Jmenuju se Lenka a módu mám v krvi

Vážně. Dědičné totiž nejsou jen vrásky a zlozvyky, za které dodnes alibisticky viníme celý náš příbuzenský klan, včetně tety, kterou jsme viděly kdysi dávno před začátkem školní docházky. Já měla to štěstí, že jsem do vínku od prababičky dostala oči se smyslem pro krásu.

16. 11. 2018

30 vteřin rozhodne

Zdá se to být relativně krátký časový úsek, ale divili byste se. Za třicet vteřin stihnete oloupat pomeranč, bez problémů si udělat oko na silonkách, nechat si ujet metro, nebo taky přijít o práci či o partnera, tedy o toho potenciálního. První dojem máte možnost totiž udělat jen jednou. A vzniká za pouhých třicet vteřin, někdy možná stačí jen deset. A jak s nimi tedy naložit?

16. 11. 2018