Styl pro muže

Drazí pánové, vším, co si oblékáte, vytváříte určité sdělení – určitou výpověď o sobě. Lidé nejprve soudí, jak vypadáte, tím si podvědomě vytváří první dojem o tom, kdo jste, jaké je vaše zaměstnání, soukromí i přístup k životu. Proto jsem pro vás připravila ucelený soubor informací, který vám dá pevný základ k vytvoření osobitého i profesionálního vzhledu. Mé služby jsou určeny mužům, kteří nejen potřebují, ale i chtějí vypadat co nejlépe!

Abyste zjistili, která služba bude právě pro vás nejvhodnější, můžeme se nezávazně setkat u mě v Ateliéru.Základní individuální konzultace image a společné nákupy

Dozvíte se, jaké barvy, styl oblékání, střihy, materiály a doplňky sluší vaší postavě a vaší osobnosti. Odnesete si svůj Image book, který bude obsahovat přesný popis vašeho jedinečného stylu a získáte podrobný návod, jak si budovat váš slušivý šatník. Vhodné pro každého muže, který stále hledá svůj styl.

Více


Profesionální image na půl roku

Setkání, při kterém zažijete a poznáte svůj jedinečný styl oblékání a získáte dovednost si vědomě tvořit svůj osobitý a profesionální vzhled.

Více


Komplexní roční program „image úspěchu“

Celková změna šatníku a vybudování vaší úspěšné profesionální image.

Vhodné pro manažery a podnikatele, kteří chtějí podpořit svoji kariéru svým vzhledem.

Více


Komplexní roční program „image úspěchu“ pro vás + 1

V rámci tohoto programu si můžete k sobě vzít svoji manželku, přítelkyni nebo přítele, ale i kamaráda nebo kolegu. Zkrátka kohokoliv chcete, a my vás oba zahrneme péčí po celý rok.

Více