Styl pro muže

Drazí pánové, vytvořím váš osobitý styl a příjemný vzhled. Pomůžu vám vybudovat slušivý a funkční šatník. Je dobré si uvědomit, že vším, co si oblékáte, vytváříte určité sdělení – určitou výpověď o sobě. Lidé nejprve soudí, jak vypadáte, tím si podvědomě vytváří první dojem o tom, kdo jste, jaký je váš postoj v zaměstnání, v soukromí a společenském životě. Se stále rostoucím zájmem lidí o profesionální image, jsem pro vás připravila ucelený soubor informací, který vám dá pevný základ k vytvoření profesionálního vzhledu. Nenechte tuto oblast náhodě a vytvořte si svůj osobitý styl, kterým jasně budete dávat najevo kdo jste! Služby osobní stylistky/image konzultantky jsou určeny mužům, kteří potřebují a chtějí vypadat co nejlépe! Abyste zjistili, která služba bude právě pro vás nejvhodnější, nabízím vám nezávazné setkání u nás v prostorách ateliéru. Moderní muž má vytříbený styl!Základní individuální konzultace image a společné nákupy

Dozvíte se, jaké barvy, styl oblékání, střihy, materiály a doplňky sluší vaší postavě a vaší osobnosti. Odnesete si svůj Image book, který bude obsahovat přesný popis vašeho jedinečného stylu a získáte podrobný návod, jak si budovat váš slušivý šatník. Vhodné pro každého muže, který stále hledá svůj styl.

Více


Profesionální image na půl roku

Setkání, při kterém poznáte jasné obrysy svého jedinečného stylu oblékání. Získáte dovednost si vědomě tvořit svůj profesionální vzhled.

Více


Komplexní image úspěchu na jeden rok.

Celková změna šatníku a budování vaší úspěšné image.

Více


Komplexní image úspěchu na jeden rok pro vás + 1

Budeme pečovat o vás a vašeho vybraného společníka po celý rok.

Více