Služby

Profesionální image na půl roku

 

Dozvíte se, jaké barvy, styl oblékání a střihy, materiály a doplňky sluší vaší postavě a vaší osobnosti. Společně projdeme a přetvoříme váš šatník. Nové oblečení nakoupíme v obchodech, které vám vyberu, a nákup tak bude efektivní. Získáte návod, jak si tvořit svůj styl a budovat si funkční a slušivý šatník.

Podle vašeho životního stylu prodiskutujeme varianty oděvů a obleků pro různý čas, doplňky, boty, nebo třeba také oblečení na sport. Ukážeme si, jak se vyvíjel pánský styl, jaké jsou jeho současné varianty, a jak jeho prostřednictvím můžete komunikovat s vaším okolím,

Doporučím vám vhodný účes a střih a probereme základy péče o pleť, abyste vždy vypadal svěže a zdravě.

Pro vytvoření dokonalého stylu je ideální pomalu přetvořit i šatník, a proto vám pomůžu se společnými nákupy. Na základě předchozí konzultace zmapuji vhodná nákupní místa, a my pak už společně půjdeme bez zbytečné ztráty času rovnou nakupovat. Je zde i možnost vám vybrané oblečení přinést do našeho ateliéru. Tam pak výběr může proběhnout v klidu a v naprostém soukromí.

Získáte funkční Image book, který obsahuje všechny podrobnosti k vašemu stylu a značkám, ve formě přehledného návodu a fotek.

Propojím vás s vynikajícím krejčovstvím, které vám pomůže posunout váš šatník ještě dál.

Setkání probíhá u nás v ateliéru a ve vybraných obchodech. Při dalších nákupech vám oblečení dovezeme k výběru i třeba k vám do kanceláře.

 

Služba je na období půl roku.

Obsahuje konzultaci a 3 setkání po 3 hodinách a online poradenství na různé akce.

19 900 Kč

Zaručuji vám, že se na základě této služby budete cítit mnohem jistěji a budete vypadat tak, jak jste si vždy přál! Vaše image bude na jedničku.