Poukazy

Kompletní tvorba stylu a budování šatníku

GOLD

Tato služba je mezi mými klientkami nejvíce oblíbená a nikdy s ní netrefíte vedle. Zakoupením tohoto poukazu darujete své ženě zážitkovou cestu k dokonalému vzhledu a šatníků snů. Koupíte pro ni pět pohodových hodin, kdy budeme spolu nejen v Ateliéru, ale i před jejím osobním šatníkem doma a nebo na nákupech v mém obchodě INDIVINE. Navíc můžete dokoupit kredit na nákup  – dárkový poukaz RED. Zde záleží na vaší štědrosti.

Po tomto zážitku bude vaše žena opět zářit a vy už nikdy neuslyšíte tu známou větu: “Nemám co na sebe”. Neváhejte, tohle je dárek, který má pro ženu nevyčíslitelnou hodnotu.

A co všechno obdarovanou dámu během pětihodinové konzultace čeká?

  • Úvodní seznámení podle mého hesla Poznej se. Obleč se.
  • Najdeme styl, který vyjadřuje a podtrhuje osobnost ženy. Vysvětlím, jak vyzdvihnout nejlepší rysy a jak zamaskovat jakékoliv problémové partie.
  • Projdeme společně osobní šatník a vytvoříme vhodné kombinace oblečení, případně vytřídíme nepadnoucí kousky.
  • Vyrazíme na nákupy, které budou probíhat v mém obchodě INDIVINE, případně v jiných obchodech, které dopředu vytipuji a společně si je odsouhlasíme.
  • Výhodou nákupů v INDIVINE, je možnost koupit si unikátní kousky přímo od italských návrhářů, které pro české ženy osobně vybírám. Jedná se o kvalitní materiály, nadčasové střihy, ale i trendy kousky. To vše za dostupné ceny.
  • Výstupem této konzultace bude Osobní karta stylu s podrobným návodem, jak na šatník snů.
  • Po celou dobu návštěvy budu ženu hýčkat výbornou italskou kávou nebo sklenkou kvalitního prosecca.

Dárkový poukaz GOLD můžete navíc nabít na libovolnou částkou (min. 2000,- Kč) na nákupy – poukaz RED.

Akce – ke konzultaci získáte 1000,- Kč kredit na nákup v obchodě.

7 500 Kč 

indivine

Termín návštěvy je potřeba rezervovat buď telefonicky nebo emailem, vždy alespoň dva týdny dopředu. To proto, abych mohla každé dámě věnovat individuální péči, kterou si zaslouží. Máte nějaké další dotazy k tomuto typu voucheru? Napište mi na: info@lenkazelenohorska.cz