Poukazy

Kredit na nákupy v INDIVINE

Darujte jedinečné nakupování v INDIVINE. Ten pravý dárek pro každou ženu, která se chce hezky obléknout, ale neví kde. Nejlepší výběr oblečení z italských značek za dostupné ceny a skvělé kvality. Kolekce vybírám osobně s citem pro české ženy. Vykouzlíme styling a zkombinujeme outfity na míru. O ženu pečuje tým přátelských, vyškolených stylistek. Rozmazlíme jí italskou kávou nebo sklenkou prosecca. Cílem je, aby si žena užila svůj vzhled a nakoupila oblečení, ve které se bude cítit svá a jedinečná. Obchod je otevřený od prosince 2022, takže dárek je zaručeně originální.

Dárkový poukaz RED slouží jako kredit a opravňuje obdarovanou osobu vybrat si oblečení v obchodě INDIVINE, na adrese Havlíčkova 11, Praha 1 – Nové Město.
Výše kreditu je jen na vaší štědrosti, minimální částka, kterou lze objednat, je 2.000,- Kč.

Vánoční poukaz  – při nákupu kreditu 4000,- získáte ZDARMA  30 minutovou konzultaci stylu. Konzultace, na které se žena dozví informace o barvách, které ji sluší, o vhodných střizích a jejím jedinečném stylu. 

Poukaz žena může využít kdykoli během otevírací doby. Pokud si však přejete individuální péči a využít konzultaci zdarma, je potřeba si termín návštěvy rezervovat buď telefonicky nebo emailem, vždy alespoň týden dopředu. Máte nějaké další dotazy k tomuto typu poukazu? Napište mi na: info@lenkazelenohorska.cz

 

 

 

 

 

 

 

indivine

indivine