Poukazy

Zážitkové nákupy v butiku s italskou módou

Ten pravý dárek pro milovnici kvalitní a nadčasové módy. Otevřete své drahé polovičce kredit v našem unikátním butiku s italskou módou. S výběrem správně padnoucích kousků pomohu já, Lenka Zelenohorská, nákupy zpříjemní šálek kávy a pohodu navodí výjimečný prostor, kde se člověk cítí jako ve vlastním obýváku.

Dárkový poukaz RED slouží jako kredit a opravňuje obdarovanou osobu vybrat si oblečení v mém butiku s italskou módou na adrese Na Moráni 1957/5, 128 00 Praha 2 – Nové Město, tedy jen několik kroků od Palackého náměstí.
Výše kreditu je jen na vaší štědrosti, minimální částka, kterou lze objednat, je 2000,- Kč

A čím jsou nákupy u mě v butiku výjimečné?

  • V době nákupů je celý butik i já k dispozici pouze objednané dámě. Žádný ruch, žádné přeplněné kabinky, jen 100%péče osobní stylistky.
  • O výběr perfektně padnoucích kousků se starám osobně.
  • Všechno oblečení pochází přímo od italských návrhářů a je šité v italských dílnách. Každý kousek je jedinečný, nadčasový a stylově se hodí k českým ženám. Vybírám oblečení které je kvalitní a zároveň cenově dostupné.
  • Na své si v butiku přijde každá žena. Díky širokému výběru značek se obléknete na jakékoliv příležitosti, a dle vašeho stylu. V nabídce je oblečení ve velikostech od 34 po 44.
  • Atmosféra Ateliéru je pohodová a velmi uvolněná, ženy se zde cítí jako doma, proces výběru oblečení je tak mnohem příjemnější a efektivnější.
  • Samozřejmostí je výborná italská káva nebo třeba sklenka prosecca.

od 2 000 Kč

Termín návštěvy je potřeba rezervovat buď telefonicky nebo emailem, vždy alespoň týden dopředu. To proto, abych mohla každé dámě věnovat individuální péči. Máte nějaké další dotazy k tomuto typu poukazu? Napište mi na: info@lenkazelenohorska.cz