Poukazy

Zážitkové nákupy v butiku s italskou módou

Darujte jedinečné nakupování v butiku. Ten pravý dárek pro každou ženu, která se chce hezky obléknout, ale neví kde. Otevřete své drahé polovičce kredit v našem privátním butiku s italskou módou. S výběrem správně padnoucích kousků pomohu já, Lenka Zelenohorská, nákupy zpříjemní šálek kávy a pohodu navodí výjimečný prostor, kde se člověk cítí jako ve vlastním obýváku. Ideální způsob, jak nakupovat v této době oblečení v bezpečí a bez tlačenic.

Dárkový poukaz RED slouží jako kredit a opravňuje obdarovanou osobu vybrat si oblečení v mém butiku s italskou módou na adrese Na Moráni 1957/5, 128 00 Praha 2 – Nové Město, tedy jen několik kroků od Palackého náměstí.
Výše kreditu je jen na vaší štědrosti, minimální částka, kterou lze objednat, je 2.000,- Kč.

Limitovaný dárkový poukaz RED plus v hodnotě 5.000,- Kč

Co tento poukaz obsahuje? Osobní konzultaci v hodnotě 1.000,- Kč, kredit na nákup oblečení v hodnotě 4.000,-Kč a navíc ZDARMA videokurz “ Průvodce stylem a módou, aneb jak si vytvořit šatník, který budete milovat“ v hodnotě 1.490,- Kč.

Osobní konzultace obsahuje:

  • poznání skutečných proporcí postavy – naučíme se vidět detaily, které tvoří jedinečný celek – obraz a docílíme lepšího dojmu z postavy, díky výběru správného oblečení
  • určíme typ módního stylu a vysvětlíme si styl oblékání podle mojí autorské typologie
  • tipy na styling k vybraným modelům

Videokurz je podrobným návodem jak poznat svůj styl, jak efektivně pracovat se šatníkem a obsahuje i podrobný manuál. Nákupy a konzultace skvěle navazují na informace, které se ve videokurzu dozvíte. Více v menu „videokurz“.

A čím jsou nákupy u mě v butiku výjimečné?

  • V době nákupů je celý butik i já k dispozici pouze objednané dámě. Žádný ruch, žádné přeplněné kabinky, jen 100%péče osobní stylistky.
  • O výběr perfektně padnoucích kousků se starám osobně.
  • Všechno oblečení pochází přímo od italských návrhářů a je šité v italských dílnách. Každý kousek je jedinečný, nadčasový a stylově se hodí k českým ženám. Vybírám oblečení které je kvalitní a zároveň cenově dostupné.
  • Na své si v butiku přijde každá žena. Díky širokému výběru značek se obléknete na jakékoliv příležitosti, a dle vašeho stylu. V nabídce je oblečení ve velikostech od 34 po 44.
  • Atmosféra Ateliéru je pohodová a velmi uvolněná, ženy se zde cítí jako doma, proces výběru oblečení je tak mnohem příjemnější a efektivnější.
  • Samozřejmostí je výborná italská káva nebo třeba sklenka prosecca.

Pokud si vyberete Red plus dárkový poukaz, připište do objednávky do kolonky Jméno a příjmení  – „RED plus“. A zvolte částku kreditu 5.000,- Kč.

od 2.000 Kč

Termín návštěvy je potřeba rezervovat buď telefonicky nebo emailem, vždy alespoň týden dopředu. To proto, abych mohla každé dámě věnovat individuální péči. Máte nějaké další dotazy k tomuto typu poukazu? Napište mi na: info@lenkazelenohorska.cz