zelenohorska-lenka-intro-3

ateliér stylu.
butik.

Naším záměrem je, aby každý poznal svůj styl a zažil nový způsob nakupování.

K tomu, abyste opravdu svůj styl mohli poznat, je potřeba si věci zažít a osahat. Zhmotnit krásu. Proto přicházíme s jedinečným konceptem, vytvořili jsme zážitkový Ateliér stylu a krásy.

Interiér Ateliéru je navržen tak, aby vám pomohl pochopit, co znamenají slova jako elegance, styl, vkus, chic, jedinečnost a krása. Uvidíte, jak lze využíváním překvapivých i známých kombinací materiálů, vzorů a detailů, tvořit harmonický celek. V něm se odráží to, co ženy a muže učím – nemít strach se oblékáním projevit.

Prostory Ateliéru mi poskytují jedinečné zázemí k pořádání kurzů a workshopů o módě a stylu.

Do konceptu patří i butik, kde si můžete v soukromí nebo s přáteli oblečení koupit. Oblečení, které si zde vyzkoušíte, ihned může změnit váš pohled na sebe sama!

Přijďte k nám poznat sami sebe a zažít svou krásu!

Butik

V mém butiku zažijete jiný rozměr nakupování. Zábavu, relaxaci, výběr, kvalitu, spokojenost a radost. Můj přístup a zkušenosti vám umožní si vybrat a nakoupit kvalitní a slušivé oblečení. A to vše v nádherném prostředí Ateliéru stylu a krásy. Tento koncept je u nás zcela ojedinělý.

Jako osobní stylistka mám mnoholeté zkušenosti s požadavky žen na výběr oblečení, a tak vím, že nabídka na českém trhnu je stále nedostatečná a nekvalitní. Proto jsem se rozhodla, vybírat oblečení pro české ženy v kolébce módy, v Itálii. Na Italech miluji jejich vytříbený vkus a cit pro design.

Italská móda je součástí kulturního dědictví země a značka „made in Italy“ je stále synonymem kontrolované kvality, designu a inovací. Do mého butiku vybírám oblečení, které se šije přímo v dílnách v Itálii. Zde se snoubí nadčasovost s aktuálními trendy a smyslem pro detail. Charakteristický je střídmý elegantní styl a kvalita zpracování. Zaručuji tak, že u mě objevíte kousky, které si zamilujete.

Přijďte se ke mně obléct!

Na základě telefonické objednávky se vám mohu osobně věnovat téměř kdykoliv. Díky tomu se můžete vracet a zažívat nákupy u skleničky sektu třeba i se svými kamarádkami.