zelenohorska-lenka-intro-3

ateliér stylu a krásy.
butik.

Zážitkový Ateliér stylu a krásy

K tomu, abyste opravdu svůj styl mohli poznat, je potřeba si věci zažít a osahat. Zhmotnit krásu.

Proto vznikl unikátní koncept našeho zážitkového Ateliéru stylu a krásy. V něm se odráží to, co ženy učím – nemít strach se v oblékání projevit. Zároveň zde můžete vše prakticky vyzkoušet, a to v naprostém soukromí. V ateliéru máte příležitost vidět a osahat si, co znamenají slova jako elegance, styl, vkus, chic, jedinečnost a krása. Uvidíte, jak lze využíváním překvapivých i známých kombinací, materiálů, vzorů a detailů tvořit harmonický celek. Oblečení, které si u nás vyzkoušíte, ihned může změnit váš pohled na sebe sama!

Přijďte k nám poznat sebe sama a zažít svou krásu!

Butik

V mém butiku zažijete jiný rozměr nakupování. Zábavu, relaxaci, výběr, kvalitu, spokojenost a radost. Můj přístup a zkušenosti vám umožní si vybrat a nakoupit kvalitní a slušivé oblečení. A to vše v nádherném prostředí Ateliéru stylu a krásy. Tento koncept je u nás zcela ojedinělý.

Jako osobní stylistka mám mnoholeté zkušenosti s požadavky žen na výběr oblečení. Nabídka na českém trhnu je stále nedostatečná a nekvalitní. Na Italech miluji jejich vytříbený vkus a cit pro design. Proto jsem se rozhodla, vybírat oblečení pro české ženy v kolébce módy, v Itálii.

Italská móda je součástí kulturního dědictví země a značka „made in Italy“ je stále synonymem kontrolované kvality, designu a inovací. Do mého butiku vybírám oblečení, které se šije přímo v dílnách v Itálii. V italské módě se snoubí nadčasovost s aktuálními trendy a smyslem pro detail. Charakteristický je střídmý elegantní styl a kvalita zpracování. Zaručuji tak, že u mě objevíte kousky, které si zamilujete. A vy máte možnost si je koupit.

Přijďte se ke mně obléct!

Budete se ráda vracet a chtít si znovu zažít nákupy i třeba se svými kamarádkami u skleničky sektu.

Budu se vám osobně věnovat téměř kdykoliv, ale pouze na základě telefonické objednávky.