Služby

Vytvoření pravidel oblékání ve firmě

To, jak jsme oblečení, jaké volíme doplňky, jakou sobě a svému oblečení věnujeme péči, to vše o nás vypovídá. Pokud dobře vypadáte, dobře se i cítíte, máte vyšší sebevědomí a lidé vás lépe přijímají. A přesně to potřebujete při každodenní práci se zákazníky.

Nejvhodnější je začít definováním cíle. Jak chci, aby naše firma působila na okolí? Jaké hodnoty zastáváme? Pro jaké zákazníky je náš produkt určený? Odpovědi na tyto důležité otázky je potřeba promítnout do oblečení a image zaměstnanců i přímo samotných majitelů.

Pomohu vám s volbou stylu, barvou a detaily oblečení, které budou vizuálně odrážet hodnoty firmy. Vizuální prvky mají v sobě určitý symbol, který podvědomě vnímáme. Například minimalistický styl evokuje čistotu, rovné linie dávají pocit jednoduchosti a přímočarosti, živé barvy asociují dynamiku, modrá barva klid a důvěryhodnost. Proto velkou část firemní kultury dělá právě vzhled zaměstnanců.

Vytvoříme pro vaši firmu podrobný foto manuál firemního dress code v elektronické podobě.

Spolupracujeme s krejčovským salónem, kde můžeme přímo navrhnout a ušít např. stejnokroje pro recepční či obchodníky v bankách apod.

Doporučený firemní dress code vašim zaměstnancům představíme na semináři Základy firemní image

Ráda se s vámi setkám u vás ve firmě, či u mě v Ateliéru a podrobně naplánujeme průběh služby.

od 30 000 Kč bez DPH