Videokurz

Milé dámy,

jak určitě víte, tak moje služby jsou převážně založeny na osobním setkání. Avšak digitální svět si žádá, abychom spolu byly v kontaktu i tímto novým způsobem a já jsem v možnosti vytvořit videokurz nalezla obrovský potenciál, jak vám být ještě blíž. Takže vám všem, příznivcům online kurzů, představuji:

Videokurz – Průvodce stylem a módou aneb, jak si vytvořit šatník, který budete milovat.

Důvodů, proč si tento videokurz pustit je mnoho. Můžete třeba z nějakého důvodu váhat mě navštívit nebo to máte za mnou daleko, a přesto se chcete dozvědět něco o stylingu a o módě. Další dobré důvody najdete přímo v popisu kurzu, když kliknete na odkaz níže.

Jednoduše všechno, co učím klienty na mých individuálních konzultacích, tak jsem shrnula do tohoto videokurzu. Ten je doslova „našlapaný“ konkrétními návody, ukázkami a tipy. Videokurz samozřejmě nemůže nahradit individuální konzultaci u mě, protože při ní tvoříme styl přímo pro vás. Proto jsem ke kurzu vytvořila vynikající pomůcku – pracovní listy. Ty slouží jako manuál, který vás dovede k poznání vašeho jedinečného stylu, podobně jako při konzultaci se mnou.

Ujišťuji vás, že kurz je určený pro každou ženu. Nakonec zjistíte, že skvěle vypadat je vlastně jednoduché.

Zvu vás tedy na můj online kurz a teď už stačí jediná věc. Klikněte na odkaz.

Na stránkách Seduo.cz se dozvíte obsah kurzu a prohlédnete si i lekci o kombinování oblečení, která je zdarma.

Tu naleznete přímo zde https://www.seduo.cz/pruvodce-modou-a-stylem-uspesne-zeny/lekce/6

Přeji vám všem, ať si kurz užijete a po jeho dokončení jsem tady pro vás.  Třeba na doladění detailů, které díky kurzu budete chtít znát a nebo si rovnou budete chtít koupit nějaký set z mého butiku, který pro vás vyberu. Těším se na setkání.

Lenka 😊

Zobrazit kurz na Seduo.cz